ЙОГА - YOGA 

ЙОГА — БАЛАНС ТІЛА ТА ДУХУ

Йога – давня духовна практика, що має коріння в індуїзмі та буддизмі. Практика йоги існує багато століть і давно пройшла випробування часом. Практичні заняття з йоги являються оптимальна для людського організму. Йогічні практики дозволяють тілу зберегти гнучкість і хорошу форму, і підтримувати тіло та розум в гармонії.
Йога надзвичайно корисна, з точки зору профілактики хвороб і продовження життя. Йогічні практики є незрівнянними за своїми результатами з іншими системами. Йога — це один з кращих винаходів створених людським генієм.

ЙОГА В LEADER SPORT FAMILY

Розставлення правильних акцентів з самого початку шляху дозволить новачкам уникнути ключових помилок і не перетворити заняття в малозрозумілу травмонебезпечну фізкультуру. Основу практики становить "мікс" уваги та дихання, пріоритет віддається внутрішній роботі з власними відчуттями, що дозволяє виробити та розвинути навички самоконтролю, які дуже потрібні в сучасному житті. Протягом заняття наші тренери допоможуть Вам рівномірно пропрацювати все тіло, дадуть вказівки по детальній відбудові асан та поради для безпечного виконання вправ, особлива увага приділяється роботі з хребтом: чергуються витягнення і силові елементи. 
Ми навчимо Вас практикувати йогу з усвідомленням. Слухати своє тіло та правильно керуючи внутрішніми ресурсами.


ЗАПИШИСЬ НА ГОСТЬОВИЙ ВІЗИТ* АБО ПРОБНЕ ЗАНЯТТЯ


* Гостьовий візит передбачає відвідини всіх зон клуб (Кроссфіт зона, кардіо зона, зона тренажери), а також групові заняття (за розкладом) та відвідування сауни - 200 грн.
* Пробне заняття для дорослих 120 грн (всі авторськи класи), крім KangooJump (250 грн).
* Пробне заняття для дітей безкоштовно (всі зони дитячого клубу).
Про клуб • Розклад • Послуги • Карти • Акції
Україна, м.Чернівці, вул. Суворова, 2-А
+38 (095) 843 00 00
Підтримка сайта - студія ЦУКАТ