YOGA - LEADER SPORT FAMILY
  • Дозволяє боротися зі стресовими станами
  • Розслаблює та відновлює нерви
  • Підвищує гнучкість хребта
  • Розвиває фізичну силу
  • Покращує спритність, координацію
  • Збільшує гнучкість та розтяжку
ЙОГА - БАЛАНС ТІЛА І ДУХУ
Йога - давня духовна практика, що має коріння в індуїзмі та буддизмі. Практика йоги є багато століть і давно пройшла випробування часом. Практичні заняття йогою є оптимальними для організму людини. Йогічні практики дозволяють тілу зберегти гнучкість і хорошу форму, і підтримувати тіло та розум у гармонії.
Йога дуже корисна з погляду профілактики хвороб та продовження життя. Йогічні практики є незрівнянними за результатами коїться з іншими системами. Йога – це один із найкращих винаходів створених людським генієм.

У чому переваги YOGA?
1
Загальне оздоровлення організму
Йогу називають унікальною системою оздоровлення організму. Вона дозволяє знайти внутрішню гармонію та покращити роботу всіх органів. Філософія йоги допомагає позбутися шкідливих звичок та долучитися до здорового способу життя.
2
Звільнення від стресів та негативних переживань
Йога дозволяє зануритися у свій внутрішній світ і краще дізнатися про себе. Вправи спрямовані на розкриття свого потенціалу, набуття гармонії та спокою. Можливість розслабитись під час релаксації допомагає позбутися негативних переживань. Уміння глибоко дихати допомагає у стресових ситуаціях залишатися спокійним та розважливим.
3
Звільнення від болю в спині та суглобах
У йозі є цілий комплекс вправ, що надає розслаблюючу та тонізуючу дію на наш організм. Доведено, що ефективність у боротьбі з болем у спині та суглобах можна порівняти із застосуванням медичних препаратів.
4
Поліпшення постави
Заняття йогою має зміцнюючу дію на м'язовий корсет. Поліпшується постава, хода стає впевненішою.
5
Прискорення метаболізму та схуднення
У йозі існують спеціальні вправи, спрямовані на поліпшення роботи шлунково-кишкового тракту і, як наслідок, прискорення метаболізму. Йогу не можна віднести до швидких способів схуднення. Проте систематичне заняття йогою сприяє поступовому зниженню ваги.
6
Очищення організму
Made on
Tilda