TRX 

TRX – ЩО ЦЕ?

Останнім часом стало дуже модно займатись на спеціальних TRX-тренажерах. Що таке TRX і як на ньому тренуватись? TRX – це вид спортивного обладнання для занять з вагою власного тіла. Підвісний TRX-тренажер – це 3 жорсткі, Y-подібні з'єднані між собою стропи. Один кінець кріпиться до стіни, стелі або навіть затискається в отворі дверей. Тренажер легко регулюються по довжині та ширині. Як це працює? Ви закріплюєте стропи до міцної основі, вставляєте в петлі руки та ноги й виконуєте спеціальні вправи в підвішеному стані. Простими словами, це можна назвати підвісним тренінгом.

КОРИСТЬ ТРЕНУВАНЬ НА TRX?

Можна назвати масу плюсів TRX-тренувань. Вправи з TRX допомагають укріпити хребет, а значить, поліпшити поставу. Завдяки структурі обладнання на ньому можна займатися силовими, аеробними, функціональними та статичними тренуваннями, а також розтягуватись. За рахунок не стійкого положення спираючись на петлі під час занять задіюються не тільки зовнішні м'язи, але і м'язи-стабілізатори. Що дозволить прокачати вашу спритність та координацію по максимуму! Для цього потрібно мати бажання і докласти трішки зусиль. 
Також, функціональні вправи на петлях дозволять повністю відновити функціональність м'язів. Універсальність TRX-реабілітації полягає в простоті використання. На відміну від багатьох інших реабілітаційних тренувань, які створюють сильний тиск на суглоби, петлі задіюють групи м'язів в природньому положенні тіла і нагадують щоденні рухи. Комплекс вправ підходить для різних вікових категорій.

TRX В LEADER SPORT FAMILY

На TRX варіюється і темп тренування, і навантаження, і складність вправ. При правильному підході на ньому зможуть займатися навіть бабусі. Намагаючись забезпечити своїм клієнтам максимальний рівень комфорту та швидкі результати, ми пропонуємо займатись зі спеціальними наставниками. Така послуга буде надзвичайно корисна. Як для новачків, які бажають познайомитися з азами TRX-тренувать, так і для професіоналів, які хочуть отримати максимальний ефект від кожного заняття.
Наші фахівці допоможуть вам скласти індивідуальну програму тренувань з урахуванням всіх ваших побажань, познайомлять з особливостями виконання вправ і роботи на тренажері. Ми завжди хочем вдосконалюватись. Тому наші тренери постійно підвищують свою кваліфікацію, стежать за всіма новинками в тренувальному процесі та діляться цими знаннями з кожним клієнтом.
Якщо ви цінуєте комфорт і хочете отримати результат якомога швидше, тренування в LEADER SPORT FAMILY – це ваш вибір!


ЗАПИШИСЬ НА ГОСТЬОВИЙ ВІЗИТ* АБО ПРОБНЕ ЗАНЯТТЯ


* Гостьовий візит передбачає відвідини всіх зон клуб (Кроссфіт зона, кардіо зона, зона тренажери), а також групові заняття (за розкладом) та відвідування сауни - 200 грн.
* Пробне заняття для дорослих 120 грн (всі авторськи класи), крім KangooJump (250 грн).
* Пробне заняття для дітей безкоштовно (всі зони дитячого клубу).
Про клуб • Розклад • Послуги • Карти • Акції
Україна, м.Чернівці, вул. Суворова, 2-А
+38 (095) 843 00 00
Підтримка сайта - студія ЦУКАТ