TRX - LEADER SPORT FAMILY
  • Проробляти всі групи м'язів
  • Покращувати спритність, координацію
  • Збільшувати гнучкість та розтяжку
  • Підвищувати показники витривалості
TRX – ЩО ЦЕ?
Останнім часом стало дуже модно займатись на спеціальних TRX-тренажерах. Що таке TRX та як на ньому тренуватися? TRX – це вид спортивного обладнання для занять із вагою власного тіла. Підвісний TRX-тренажер – це 3 жорсткі, Y-подібні з'єднані між собою стропи. Один кінець кріпиться до стіни, стелі або навіть затискається в дверях. Тренажер легко регулюються за довжиною та шириною. Як це працює? Ви закріплюєте стропи до міцної основи, вставляєте у петлі руки та ноги та виконуєте спеціальні вправи у підвішеному стані. Простими словами це можна назвати підвісним тренінгом.
У чому переваги TRX?
1
Зміцнення організму
Вправи з TRX допомагають зміцнити хребет, а значить покращити поставу.
2
Різноманітність вправ
Завдяки структурі обладнання на ньому можна займатися силовими, аеробними, функціональними та статичними тренуваннями, а також розтягуватись. За рахунок нестійкого положення, спираючись на петлі під час занять, задіяні не тільки зовнішні м'язи, але й м'язи-стабілізатори, що дозволить прокачати вашу спритність і координацію по максимуму! Для цього потрібно мати бажання та докласти небагато зусиль.
3
Функціональність м'язів
Також функціональні вправи на петлях дозволять повністю відновити функціональність м'язів.
4
Підвищення рівня здоров'я
Тут важливо враховувати інтенсивність навантажень. Якщо Ви не женетеся за максимально швидким досягненням поставленої мети, то варто дотримуватися програми тренувань із середніми навантаженнями. Так Ви триматимете себе у формі та тонусі постійно, що сприятливо позначається на здоров'ї.
5
Під час занять TRX у роботу включені всі групи м'язів
На відміну від багатьох інших реабілітаційних тренувань, які створюють сильний тиск на суглоби, петлі залучають групи м'язів у природному положенні тіла та нагадують щоденні рухи. Комплекс вправ підходить для різних вікових категорій.
6
TRX допомагає інтенсивному спалюванню жиру.
Made on
Tilda