Тренажерний зал
  • Найкраще місце розташування
  • Професійне обладнання Life Fitness
  • Сучасний спортивний дизайн
  • Титуловані спортсмени та Майстри спорту України
Чому тренажерний зал "Leader Sport Family"?
Як правило, приходячи до спортивної зали, люди прагнуть покращити себе. Хтось бажає схуднути або набрати м'язову масу, хтось просто хоче покращити загальну фізичну форму, зміцнити здоров'я, а для когось – це можливість приємно провести час та позбутися негативних емоцій.
Тренажерний зал Leader Sport Family – це місце де кожен знайде щось для себе.
Сучасний спортивний дизайн не просто гармонійно поєднує просторий і добре організований тренажерний зал з новітніми тренажерами. Завдяки грамотному підбору кольорів інтер'єру та освітленню в дизайні нашого спортивного залу, є особлива атмосфера та енергія, яка стимулюватиме Вас під час тренувань.
У чому переваги LSF?
1
Наше основне завдання – це робити роботу якісно.
Тому в нашому колективі лише найкращі тренери, яким Ви можете довірити своє здоров'я та бути впевненими, що з такою підтримкою обов'язково прийдете до своїх цілей.
2
Сучасний спортивний дизайн
Не просто гармонійно поєднує просторий і добре організований тренажерний зал з новітніми тренажерами.
Завдяки грамотному підбору кольорів інтер'єру та освітленню в дизайні нашого спортивного залу є особлива атмосфера та енергія, яка стимулюватиме Вас під час тренувань.

3
Професійне обладнання Life Fitness
Це професійне обладнання відрізняється високою якістю, безпекою, функціональністю та комфортом. Тому ми з гордістю можемо заявити, що наш зал є одним із найсучасніших тренажерних залів не лише міста Чернівці, а й усієї України.
Made on
Tilda