ТРЕНАЖЕРНИЙ ЗАЛ

Leader Sport Family – це тренажерний зал нового покоління! Наш спортзал обладнаний професійними тренажерами компанії Eleiko. Їх використовують на Всесвітніх СrossFit Games та на олімпійських змаганнях із важкої атлетики. Це професійне устаткування. Воно відрізняється високою якістю, безпекою, функціональністю і комфортом. Завдяки правильно розробленій біомеханіці механізмін, на ньому легко зможе займатись будь-хто не залежно від віку, статі чи спортивних кондицій. Тому ми з гордістю можемо сказати, що наш зал є одним з найсучасніших тренажерних залів не тільки міста Чернівці, а й усієї України.

Чому тренажерний зал «Лідер»?

Як правило, приходячи в зал, люди прагнуть покращити себе. Хтось бажає схуднути або набрати м'язову масу, хтось просто хоче поліпшити загальну фізичну форму, зміцнити здоров'я, а для когось – це можливість приємно провести час і позбавитись від негативних емоцій. Тренажерний зал Leader Sport Family – це місце, де кожен знайде щось для себе. 
Сучасний спортивний дизайн не просто гармонійно поєднує в собі просторий і добре організований тренажерний зал з новітніми тренажерами. Завдяки грамотному підбору кольору інтер'єру та освітленню в дизайні нашого спортивного залу присутня особлива атмосфера та енергія, яка буде стимулювати Вас під час тренувань.
Image alt

Кращий спортзал міста Чернівці

Наше основне завдання – це робити роботу якісно. Тому в нашому колективі тільки кращі тренери, яким Ви можете довірити своє здоров'я і бути впевненими, що з такою підтримкою обов'язково прийдете до своїх цілей. Серед них – титуловані спортсмени та Майстри спорту України. Ми розуміємо, що розібратися у всіх спортивних тонкощах не так і просто, навіть якщо Ви вже «підкований» клієнт. Але важливо розуміти, що керувати системою потрібно грамотно і зі знанням особливостей людської анатомії, щоб зробити все відмінно, а не зіпсувати собі здоров'я. Саме тому тренування в нашому клубі під керівництвом досвідчених спортивних наставників стануть швидким і безпечним варіантом для створення ідеальної фігури та покращення настрою. Будь сильним! Будь сучасним! Будь Лідером!

ГАЛЕРЕЯ


ЗАПИШИСЬ НА ГОСТЬОВИЙ ВІЗИТ* АБО ПРОБНЕ ЗАНЯТТЯ


* Гостьовий візит передбачає відвідини всіх зон клуб (Кроссфіт зона, кардіо зона, зона тренажери), а також групові заняття (за розкладом) та відвідування сауни - 200 грн.
* Пробне заняття для дорослих 120 грн (всі авторськи класи), крім KangooJump (250 грн).
* Пробне заняття для дітей безкоштовно (всі зони дитячого клубу).
Про клуб • Розклад • Послуги • Карти • Акції
Україна, м.Чернівці, вул. Суворова, 2-А
+38 (095) 843 00 00