ТРЕНАЖЕРНИЙ ЗАЛ

Leader Sport Family – це тренажерний зал нового покоління! Наш спортзал обладнаний професійними тренажерами компанії Life Fitness. Life Fitness - транснаціональна корпорація зі штаб-квартирою в Чикаго. З моменту заснування в 1968 році і до цього дня компанія є провідним світовим виробником обладнання для фітнесу преміум-класу під брендами Life Fitness і Hammer Strength. Це професійне устаткування. Воно відрізняється високою якістю, безпекою, функціональністю і комфортом. Тому ми з гордістю можемо сказати, що наш зал є одним з найсучасніших тренажерних залів не тільки міста Чернівці, а й усієї України.

Чому тренажерний зал «Лідер»?

Як правило, приходячи в зал, люди прагнуть покращити себе. Хтось бажає схуднути або набрати м'язову масу, хтось просто хоче поліпшити загальну фізичну форму, зміцнити здоров'я, а для когось – це можливість приємно провести час і позбавитись від негативних емоцій. Тренажерний зал Leader Sport Family – це місце, де кожен знайде щось для себе. 
Сучасний спортивний дизайн не просто гармонійно поєднує в собі просторий і добре організований тренажерний зал з новітніми тренажерами. Завдяки грамотному підбору кольору інтер'єру та освітленню в дизайні нашого спортивного залу присутня особлива атмосфера та енергія, яка буде стимулювати Вас під час тренувань.
Image alt

Кращий спортзал міста Чернівці

Наше основне завдання – це робити роботу якісно. Тому в нашому колективі тільки кращі тренери, яким Ви можете довірити своє здоров'я і бути впевненими, що з такою підтримкою обов'язково прийдете до своїх цілей. Серед них – титуловані спортсмени та Майстри спорту України. Ми розуміємо, що розібратися у всіх спортивних тонкощах не так і просто, навіть якщо Ви вже «підкований» клієнт. Але важливо розуміти, що керувати системою потрібно грамотно і зі знанням особливостей людської анатомії, щоб зробити все відмінно, а не зіпсувати собі здоров'я. Саме тому тренування в нашому клубі під керівництвом досвідчених спортивних наставників стануть швидким і безпечним варіантом для створення ідеальної фігури та покращення настрою. Будь сильним! Будь сучасним! Будь Лідером!


ЗАПИШИСЬ НА ГОСТЬОВИЙ ВІЗИТ* АБО ПРОБНЕ ЗАНЯТТЯ


* Гостьовий візит передбачає відвідини всіх зон клуб (Кроссфіт зона, кардіо зона, зона тренажери), а також групові заняття (за розкладом) та відвідування сауни - 200 грн.
* Пробне заняття для дорослих 120 грн (всі авторськи класи), крім KangooJump (250 грн).
* Пробне заняття для дітей безкоштовно (всі зони дитячого клубу).
Про клуб • Розклад • Послуги • Карти • Акції
Україна, м.Чернівці, вул. Суворова, 2-А
+38 (095) 843 00 00
Підтримка сайта - студія ЦУКАТ