LEADER CYCLE

Що таке сайклінг?

Сайклінг — це високоінтенсивний інтервальний тренінг, який є найоптимальнішим способом для позбавлення від зайвої ваги. Простими словами це групове тренування на спеціально розробленому полегшеному велотренажері, яке імітує перегони різної інтенсивності під запальну музику та активні підбадьорювання тренера. Якщо ви хочете привести себе в відмінну форму в короткій термін, то аеробне велотренування — це саме те, що вам потрібно.
Описание изображения

Чому саме LEADER CYCLE?

Leader Sport Family пропонує щось зовсім нове. Тренування в нашому клубі це не звичайні тренування з сайклінгу. Адже окрім новітнього дизайну та прекрасної аудіо системи для більшої переконливості на всю стіну перед гонщиками буде закріплений величезний екран, на якому буде відображатись траса і неймовірної краси пейзажі, які будуть «проїжджати» учасники перегонів.
Режими труднощі змінюються автоматично паралельно з відео на екрані – ось ви котитеся з гірки та крутити педалі стає зовсім легко, а ось починається крутий підйом і навантаження різко зростає — все як у реальному житті. Настрій перегонам задає гучна бадьора музика і тренер, який стежить за кожним учасником, підбадьорює тих хто відстане від групи і може міняти їм навантаження при необхідності.
Звісно ви зможете порівняти ваші результати з результатами ваших колег, ну або суперників. Таким чином, ви не просто їдете по трасі, але і боретеся за якомога вище місце в підсумковому протоколі. Звичайно, єдиний приз за перемогу – це оплески від суперників і тренера, але азарт і дух змагання не відпустить учасників заїзду ні на хвилину.

Переваги сайклінгу

Зміцнення м'язів
Тренінг на спеціальних велотренажерах має різноманітні плюси. Перш за все зміцнює м'язи ніг : м'язи сідниць, стегон, ікри та литкові м'язи. Існує міф, що сайклінг-тренування прокачує тільки нижню частину тіла, але це не так! "Гонщикам" під час тренінгу потрібно не тільки встигати крутити педалі, а й паралельно виконувати безліч інших елементів: вправи на прес, віджимання від керма, різнорідні відхилення корпусу і багато іншого. Також кожен тренінг включений 5-10-хвилинний блок роботи з гантелями. В цій частині ми фокусуємося саме на верхній частині тіла. Таким чином під час тренування ви прокачаєте все тіло!
Інтенсивне спалювання калорії
Під час одного тренування (близько 45 хвилин) людина може спалити до 1000 калорій. Число спалених калорій залежить від інтенсивності тренінгу та від ваги людини, що тренується. Особи, які мають більшу масу, спалюють більше калорії.
Поліпшення життєдіяльності організму
Сайклінг покращує циркуляцію і збільшує місткість легенів, що у своє чергу позитивно впливає на загальну життєдіяльність організму. Регулярні тренінги дозволяють покращить загальні кондиції організму, допоможе запобігти остеопорозу та зміцнять скелет спортсмена.
Поліпшення настрою
Під час тренінгу виділяються адреналін та ендорфіни ("гормони щастя"). Завдяки цьому можна сміло заявити, що заняття сайклінгом зменшує почуття стресу, покращує настрій і бадьорить краще ніж чашечка кави.

Кому підійдуть сайклінг-тренування?

Сайклінг підійде КОЖНОМУ! Їзда на спеціальному велотренажері не вимагає від учасників спеціальних рухових вмінь. Тренуватись може кожен, незалежно від віку, статі чи спортивного досвіду. Педалі велосипеда натискаються в такт музики, при цьому кожен з учасників згідно свого спортивному рівню (кондиція та сила ніг) сам вирішує чи натискає на педалі з малим чи великим обтяженням. Головними перевагами тренувань в групі є велика мотивація, бажання тренуватись на максимум і просто позитивна атмосфера. Таке тренування не набридає, приносить багато радості й саме тому допомагає швидко та ефективно досягати бажаних цілей та результатів. А досвідченні тренери з клубу "Leader" допоможуть розібратись у всіх нюансах та підберуть таку періодичність тренувань, яка підійде саме вам, залежно від вашого здоров'я, цілей, графіку життя і спортивного досвіду.


ЗАПИШИСЬ НА ГОСТЬОВИЙ ВІЗИТ* АБО ПРОБНЕ ЗАНЯТТЯ


* Гостьовий візит передбачає відвідини всіх зон клуб (Кроссфіт зона, кардіо зона, зона тренажери), а також групові заняття (за розкладом) та відвідування сауни - 200 грн.
* Пробне заняття для дорослих 120 грн (всі авторськи класи), крім KangooJump (250 грн).
* Пробне заняття для дітей безкоштовно (всі зони дитячого клубу).
Про клуб • Розклад • Послуги • Карти • Акції
Україна, м.Чернівці, вул. Суворова, 2-А
+38 (095) 843 00 00
Підтримка сайта - студія ЦУКАТ