РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ ФІТНЕС-КЛУБУ

Увага! У розкладі зазначено тільки час початку заняття.

РОЗКЛАД АКАДЕМІЇ ДИТЯЧОГО СПОРТУ

РОЗКЛАД БОЙОВИХ ПРОГРАМ

Опис групових занять

Tabata - високоінтенсивне, інтервальне тренування, яке спрямоване на побудову ідеального тіла. Сила, витривалість, краса та гарний настрій гарантовані. Виконується під спеціалізовану музику та з різноманітним обладнанням. Тривалість 55 хвилин.
Fitball регулярнi тренування на фiтболi чудовий спосiб змiцнити м'язи всього тiла покращити поставу схуднути,вiдчути гарний настрiй та головне завдяки амортизацiйнiй функцii м'яча пiд час виконання вправ відсутнє навантаження на спину. Заняття покращують обмiн речовин та кровообiг всiх частин тiла,змiцнюють серцевосудинну дихальну та нервову системи. Тривалість 55 хвилин.
Fly Yoga заняття, спрямоване на розслаблення, розтягнення та укріплення м'язів спини та всього тіла. Проводиться з використання підвісних гамаків. Тривалість 90 хвилин.
Cycle інтенсивне заняття на стаціонарних велотренажерах. розвіває силу, витривалість, тренує серцево-судину та дихальну системи. Тривалість 45 хвилин.
Yoga поглиблює розуміння тіла через виконання асан (поз). Заняття включає динаміку та статику, закінчується позами для відновлення та заспокоєння. Практика йоги покращує психо-фізичний стан, вчить концентрації, корегує поставу, поглиблює відчуття і розуміння тіла. Тривалість 55 хвилин.
Pilates заняття напрвлене на розтягнення та розслаблення м'язів, глибоке пропрацювання м'язів спини за допомогою статичних вправ та використання додаткового обладнання. Тривалість 55 хвилин.
TRX унікальне тренування з використанням петель TRX, які допомагають пропрацювати всі мязеві групи. Тривалість 55 хвилин.
CrossFit уникальная тренеровочная программа, которая развивает силу, выносливость, баланс и мобильность. Проходит с использованием разнообразного функционального оборудования. Длительность 55 мин.
Fit-45 функціональне тренування, яке поєднує в собі кардіо та силові вправи. Тренування ведеться з різними часовими інтервалами. Використовується різноманітний інвентар. Тривалість 45 хвилин.
Stretching Intensive - тренування, яке спрямоване на розслаблення та розтягнення м'язів всього тіла, що є дуже корисним для Вашого здоровя та сприяє виробленню гарної фігури. Тривалість 55 хвилин.
Kangoo Jumps це новий різновид фітнесу, яуий стрімко набирає популярність по всьому світу. Надзвичайно ефективне заняття для схуднення і загального тонусу. Тривалість 55 хвилин.
Революція тіла аеробно-силове високоінтенсивне тренування для м'язів всього тіла, включає в себе кардіо та силові вправи, розтяжку. Проводиться з використанням додаткового обладнання: TRX, bosu, Fitball, гантелі. Тривалість 55 хвилин.


ЗАПИШИСЬ НА ГОСТЬОВИЙ ВІЗИТ* АБО ПРОБНЕ ЗАНЯТТЯ


* Гостьовий візит передбачає відвідини всіх зон клуб (Кроссфіт зона, кардіо зона, зона тренажери), а також групові заняття (за розкладом) та відвідування сауни - 200 грн.
* Пробне заняття для дорослих 120 грн (всі авторськи класи), крім KangooJump (250 грн).
* Пробне заняття для дітей безкоштовно (всі зони дитячого клубу).
Про клуб • Розклад • Послуги • Карти • Акції
Україна, м.Чернівці, вул. Суворова, 2-А
+38 (095) 843 00 00
Підтримка сайта - студія ЦУКАТ