ПРО КЛУБ 

LEADER SPORT FAMILY — це не просто спорт клуб, це яскравий і цікавий проект зі своєю індивідуальністю і атмосферою. Продуманий дизайн, функціональність кожної зони - одна з особливостей клубу.

Команда

Більше 15 досвідчених, висококваліфікованих тренерів завжди раді вам допомогти

Обладнання­

Ми працюємо з професійним американським обладнанням LifeFitness

Результат

Більше 20 видів групових сертифікованих програм
Наші тренери
 

Команда професіоналів LEADER SPORT FAMILY допоможе вам досягти поставлених цілей

<span style="font-weight: bold;">Миндреску Дмитро</span><br>
Миндреску Дмитро
КМС з вільної боротьби, КМС з рукопашного бою. Виступаючий атлет з CrossFit, призер та переможець міжнародних змагань з CrossFit.
<span style="font-weight: bold;">Березовская-Якушева Олена</span><br>
Березовская-Якушева Олена
Ліцензування міжнародний інструктор KANGOOJUMPS. Інструктр по Cycle і Pole-Dance. Учасниця міжнародних фітнес конференцій і семінарів 
<span style="font-weight: bold;">Назарчук Олексій</span><br>
Назарчук Олексій
Вища медична освіта, спеціальність хірургія. Працюю лікарем-інтерном в обласній клінічній лікарні. Кандидат в майстри спорту з пауерліфтингу. Багаторазовий переможець і призер обласних змагань з пауерліфтингу. Напрямок тренажерний зал, пауерліфтинг.
<span style="font-weight: bold;">Чорна Наталія</span><br>
Чорна Наталія
Вища медична освіта. Працюю викладачем в БДМУ. Кандидат в майстри спорту з художньої гімнастики, також закінчила циркову студію-акробат. У фітнесі 6 років, учасниця українських і міжнародних конвенцій і семінарів.
<span style="font-weight: bold;">Володимир Сиротюк&nbsp;</span><br>
Володимир Сиротюк 
Займаюся спортом, все життя. КМС з гандболу. 10 років займаюся гірським туризмом ... Так само - альпінізмом, скелелазінням, trail running (біг в горах). У пошуках нових тренувальних програм для витривалості і сили. У 2017 році відкрив для себе Кроссфіт і тепер з упевненістю можу сказати що цей вид спорту можна застосувати де завгодно, починаючи від звичайного життя і аж до рівня змагання. Накопичив достатньо багато знань і готовий ними ділитися. 
<span style="font-weight: bold;">Ольга Сернецька&nbsp;&nbsp;</span><br>
Ольга Сернецька  
Закінчила факультет фізичної культури і здоров'я людини. Магістр, червоний диплом. Майстер спорту з художньої гімнастики. Досвід роботи фітнес інструктором 13 років. Напрямки: силові заняття, пілатес, стрейтчінг, fitball.
<span style="font-weight: bold;">Калістру Роман&nbsp;</span><br>
Калістру Роман 
Акробатика 18 років (професійно). Тренер по ХМА (Extreme martial arts tricking) екстремальні бойові мистецтва, трюки - досвід 5 років. Фіналіст Україна мае талант 2 сезон. Учасник проекту Танцюють всі 3 сезон (хореографія). 2 місце кубок України силовий фітнес за версією WBPF р Учасник проекту Big Bro. Напрямок: тренажерній зал
<span style="font-weight: bold;">Піц Катерина</span><br>
Піц Катерина
Вища медична освіта, лікар-стоматолог. Фітнес тренер з 2006 року. Основний напрямок-функціональні тренування.
<span style="font-weight: bold;">Світлана Дубчак</span><br>
Світлана Дубчак
Дипломований викладач, тренер фізичної культури, спорту і здоров'я людини ЧНУ ім., Федьковіча.Діпломірованний тренер cycle, spinning.Діпломірованний нутриціолог. 
<span style="font-weight: bold;">Лена Саранчук</span><br>
Лена Саранчук
За освітою фінансист. Практикую йогу 6 років. Веду класи вже 3 роки, в декількох студіях і спортзалах. Раніше займалася художньою гімнастикою. На даний момент навчаюся в інституті йоги Айенгара (м.Одеса). Регулярно відвідую семінари великих вчителів.
<span style="font-weight: bold;">Байка Ніколета</span>
Байка Ніколета
Закінчила ЧНУ спеціальність Практична психологія. Тренерською діяльністтю займаюсь 6 років. 25 років.Чемпіонка Кубку Західної України з армліфтингу, срібна призерка Кубку Західної України з армрестлінгу та сили хвату, чемпіонка області з Армрестлінгу, двохразова чемпіонка області з Пауерліфтингу, призерка міжнародних змагань з армрестлінгу.
<span style="font-weight: bold;">Таня Мацьопа</span><br>
Таня Мацьопа
Сертифікований інструктор групових програм (Functional training, Pilates, Stretching). Тренер cycle, spinning.
<span style="font-weight: bold;">Катерина Юрчук</span><br>
Катерина Юрчук
Ліцензування міжнародний інструктор TRX і SkyJumping. Учасниця українських та міжнародних фітнес конференцій і семінарів. Напрямки: силові, функціональні тренування, стрейчинг. 
<span style="font-weight: bold;">Анна Дорогокупець</span>&nbsp;<br>
Анна Дорогокупець 
Студентка БДМУ "Лікувальна справа".Сертифікований дієтолог . Основне спрямування-тренажерний зал .
<span style="font-weight: bold;">Тетяна Шородок</span><br>
Тетяна Шородок
Вища економічна освіта, сертифікований тренер групових програм з пілатесу, стрейтчінгу, функціональному тренінгу. З дитинства займаюся естрадними танцями, призер міжнародних танцювальних конкурсів і семінарів.
<span style="font-weight: bold;">Кінська Крістіна Ярославівна</span><br>
Кінська Крістіна Ярославівна
Кінська Крістіна Ярославівна КМС художня гімнастика ,стаж роботи 5 років,освіта вища «факультет фізичної культури і здоровя людини»

Тренер з сучасних танців

<span style="font-weight: bold;">Юля Чмиль</span><br>
Юля Чмиль
Тренер по флай- йоги. Тренерська практика з 2001 року. Учасниця українських та міжнародних конвенцій і семінарів.

Дитячі групи

<span style="font-weight: bold;">Лазоренко Дмитро Миколайович</span>
Лазоренко Дмитро Миколайович
Головний тренер з боротьби дзюдо в Спортивному клубі «Лідер» з 2014 року.Спортивні звання:Майстер спорту з боротьби самбо;Майстер спорту з рукопашного бою;КМС з боротьби дзюдо;КМС з панкратіону.Освіта :  «Одеська юридична академія» та здобув кваліфікацію юриста.Навчання в ЧНУ ім. Ю. Федьковича, факультет фізичної культури та здоров`я людини, спеціальність «фізична культура і спорт», ОКР магістр.
<span style="font-weight: bold;">Шехтер Євгенія Сергіївна</span>
Шехтер Євгенія Сергіївна
Тренер з карате та кіндер спорту. Тренерська практика з 2015 року.Рівень спортивної кваліфікації - 1Дан ( чорний пояс ). Спортивне звання - кандидат в майстри спорту України з карате; Спортивні досягнення:- Переможець багатьох національних і міжнародних змагань;- Чемпіонка України 2015р. серед молоді до 21 року.Освіта:Національний Університет " Одеська Юридична Академія " ступінь магістра, спеціальність " право ".
<span style="font-weight: bold;">Чоботар Алексадр</span>&nbsp;
Чоботар Алексадр 
Тренер з Kinder Ball (дитячий футбол). Спортивні досягнення: Переможець національних і міжнародних змагань з футболу. Тренерська ліцензія UEFA Grassroots C (UEFA C). Учасник багатьох тренерських конференцій Polskiego Związku Piłki Nożnej, під егідою UEFA. Освіта: диплом бакалавра Kazimierz Wielki University in Bydgoszcz (Польща). Спеціальність: Журналістика та соціальна комунікація.Моє головне завдання розвинути здібності та навички будь-якого футболіста від початкового рівня до статусу професійного гравця. Я хочу, щоб чернівецький дитячий футбол став більш конкурентоспроможним! А діти отримували запрошення від клубів, про які вони мріяли!
<span style="font-weight: bold;">Ткачук Олександра</span>
Ткачук Олександра
Тренер з гімнастики. Кандидат в майстри спорту з художньої гімнастики і карате. Спортивні досягнення: Переможець багатьох національних і міжнародних змагань з художньої гімнастики. Тренерська практика з 2017 р. Викладач з художньої гімнастики, ОФП для дітей і досвід в постановках в різних стилях танців: contemporary, vogue, класика і хореографія. Освіта: Студентка Педагогічного коледжу факультету фізичної культури і спорту. Горю тим чим займаюся і бажаю поділитися з усіма охочими.
<span style="font-weight: bold;">Ончуленко Радіон Анатолійович</span>
Ончуленко Радіон Анатолійович
Тренер з карате.Тренерська практика з 2016 року.Рівень спортивної кваліфікації - 1 Дан ( чорний пояс ). Спортивне звання - КМС України з карате; Спортивні досягнення:- Переможець багатьох національних і міжнародних змагань; - Чемпіон України серед юніорів 2015року.Освіта:Національний Університет " Одеська Юридична Академія " ступінь бакалавра, спеціалізація "право".
<span style="font-weight: bold;">Карась Олександр Вячеславович</span>
Карась Олександр Вячеславович
Тренер з карате. Тренерська практика з 2016 р.Рівень спортивної кваліфікації - 1 Дан ( чорний пояс ). Спортивне звання - майстер спорту України з карате. Спортивні досягнення:- Переможець багатьох національних та міжнародних змагань. Освіта:Студент 4 курсу факультету Фізичної культури і спорту.


ЗАПИШИСЬ НА ГОСТЬОВИЙ ВІЗИТ* АБО ПРОБНЕ ЗАНЯТТЯ


* Гостьовий візит передбачає відвідини всіх зон клуб (Кроссфіт зона, кардіо зона, зона тренажери), а також групові заняття (за розкладом) та відвідування сауни - 200 грн.
* Пробне заняття для дорослих 120 грн (всі авторськи класи), крім KangooJump (250 грн).
* Пробне заняття для дітей безкоштовно (всі зони дитячого клубу).
Україна, м.Чернівці, вул. Суворова, 2-А
+38 (095) 843 00 00
Підтримка сайта - студія ЦУКАТ