Про клуб
  • Інноваційний метод тренувань
  • Професійне обладнання
  • Кращі тренери
LEADER SPORT FAMILY - це не просто спорт клуб, це яскравий і цікавий проект зі своєю індивідуальністю і атмосферою. Продуманий дизайн, функціональність кожної зони - одна з особливостей клубу. Ми пропонуємо не просто тренінг по різним спортивним напрямками.
Ми пропонуємо smart-фітнес - заняття, спрямовані на досягнення довгострокових результатів. Ми «дружимо» з новітніми фітнес-технологіями і розуміємо, наскільки це важливо - витрачати менше часу і отримувати більше.

Leader Sport Family створює всі умови, щоб вам було комфортно. Ви зможете відпочити від роботи і знайти нових друзів, досягти впевненості в своїх силах і відкрити нові можливості. Те, що ви придбаєте в нашому клубі, залишиться з вами і за його межами. Ви не просто будете в формі, ви будете здорові і щасливі.
Ми хочемо, щоб ви не просто приходили до клуб, а йшли щасливі: повні натхнення, сил і бадьорості.ІНТЕР'ЄР КЛУБУ
Leader Sport Family - це багато вільного простору. Мінімум перегородок, максимум повітря. Інтер'єр виконаний в стилі лофт. Високі стелі, спокійні кольори і багато металу - тут ви зможете повністю сконцентруватися на заняттях і не відволікатися на сторонні речі.
Наші тренери
Команда професіоналів LEADER SPORT FAMILY допоможе вам досягти поставленої мети
Миндреску Дмитро
CrossFit
КМС з вільної боротьби, КМС з рукопашного бою. Виступаючий атлет з CrossFit, призер та переможець міжнародних змагань з CrossFit.
Березовська-Якушева Олена
KANGOO JUMPS
Ліцензований міжнародний інструктор KANGOO JUMPS. Інструктор з Cycle та Pole-Dance. Учасниця міжнародних фітнес конференцій та семінарів.
Піц катерина
Функціональні тренування
Вища медична освіта, лікар-стоматолог. Фітнес-тренер з 2006 року. Основний напрямок – функціональні тренування.
Назарчук Олексій
Тренажерний зал, пауерліфтинг
Вища медична освіта, спеціальність хірургія. Працює лікарем-інтерном у обласній клінічній лікарні. Кандидат у майстри спорту з пауерліфтингу. Багаторазовий переможець та призер обласних змагань з пауерліфтингу. Напрямок – тренажерний зал, пауерліфтинг.
Чорна Наталя
Спортивний менеджер, тренер групових та індивідуальних занять.
Вища медична освіта. Працюю викладачем у БДМУ. Кандидат у майстри спорту з художньої гімнастики також закінчила циркову студію-акробат. У фітнесі 10 років, учасниця українських та міжнародних конвенцій та семінарів. Сертифікований інструктор Stretching, МФР, тренування жінок 45+.
Викладач "Школи фітнесу Leader".
Володимир Сиротюк
CrossFit
КМС із гандболу. 10 років займається гірським туризмом. Так само - альпінізмом, скелелазінням, trail running (біг у горах). У 2017 році відкрив для себе кросфіт і тепер з упевненістю може сказати що цей вид спорту можна застосувати будь-де, починаючи від звичайного життя і аж до рівня змагання.
Світлана Нехай
Функціональний тренінг
Сертифікований фітнес інструктор групових програм, хореограф-постановник, артистка балету ЗАБАПіТ Чернівецької обласної філармонії. Досвід роботи 18 років, у сфері фітнесу 12 років. Проводить групові та персональні тренування за напрямками: танцювальна аеробіка, функціональний тренінг, стретчинг та МФР.
Світлана Дубчак
Сycle
Дипломований викладач, тренер фізичної культури, спорту та здоров'я людини ЧНУ ім., Федьковича. Дипломований тренер cycle, spinning. Дипломований нутріціолог.
Анна Дорогокупець 
Тренажерний зал
Студентка БДМУ "Лікувальна справа". Сертифікований дієтолог. Основний напрямок – тренажерний зал.
Легун Катерина
Силові та кардіо тренування
Вища технічна освіта. Тренер із 2003 року. Основні напрямки: функціональні, силові та кардіо тренування групових програм.
Ончуленко Настасія
Персональний тренер та тренер групових програм.
Сертифікований тренер з TRX FTC та сайклу. Учасниця всеукраїнських конвенцій та семінарів.
Надія Левіна.
Тренер тренажерного залу.
В спорті вже 8 років.  Сертифікований дієтолог-нутриціолог. Індивідуальний підхід до кожного клієнта.
Колодрівська Олександра
Тай бо
Навчаюся на фізкультурному факультеті, на фітнес-тренера, закінчила школу тренерів Leader sport family.
Яна Орлик
Тренер тренажерного залу
МСУ зі стрільби з лука.
Магістр фізичної культури і спорту.
Сертифікований тренер EREPS "Body weight training ".
Випускникниця "школи фітнесу Leader".
Дитячі групи
Команда професіоналів LEADER SPORT FAMILY допоможе вам досягти поставленої мети
Лазоренко Дмитрій
Дзюдо
Головний тренер із боротьби дзюдо у Спортивному клубі «Лідер» з 2014 року. Спортивні звання: Майстер спорту з боротьби самбо; Майстер спорту з рукопашного бою; КМС із боротьби дзюдо; КМС з панкратіону. Освіта: «Одеська юридична академія» та здобув кваліфікацію юриста. Навчався у ЧНУ ім. Ю. Федьковича, факультет фізичної культури та здоров'я людини, спеціальність «фізична культура та спорт», ДКР магістр.
Шехтер Євгенія
Карате
Тренер з карате та кіндер спорт. Тренерська практика із 2015 року. Рівень спортивної кваліфікації – 1Дан (чорний пояс). Спортивне звання – кандидат у майстри спорту України з карате; Спортивні досягнення: - Переможець багатьох національних та міжнародних змагань - Чемпіонка України 2015 р. серед молоді до 21 року. Освіта: Національний університет "Одеська юридична академія" ступінь магістра за спеціальністю "право".
Ткачук олександра
Гімнастика
Тренер з Гімнастики. Кандидат у майстри спорту з художньої гімнастики та карате. Спортивні досягнення: Переможець багатьох національних та міжнародних змагань із художньої гімнастики. Тренерська практика із 2017 року. Викладач з художньої гімнастики, ОФП для дітей та досвід у постановках у різних стилях танців: contemporary, vogue, класика та хореографія. Освіта: Студентка Педагогічного коледжу факультету фізичної культури та спорту. Горю тим, чим займаюся і бажаю поділитися з усіма бажаючими.
Чоботар олексаНдр
Футбол
Переможець національних та міжнародних змагань. Тренерська ліцензія UEFA Grassroots C (UEFA C) Освіта: Kazimierz Wielki University in Bydgoszcz (Польща) бакалавр, спеціальність Журналістика та соціальна комунікація.
Карась олександр
Карате
Тренер з карате. Тренерська практика з 2016 р. Рівень спортивної кваліфікації – 1 Дан (чорний пояс). Спортивне звання – майстер спорту України з карате. Спортивні досягнення: - Переможець багатьох національних та міжнародних змагань. Освіта: Студент 4 курсу факультету фізичної культури та спорту.
Ончуленко Радіон
Карате
Тренер з карате. Тренерська практика із 2016 року. Рівень спортивної кваліфікації – 1 Дан (чорний пояс). Спортивне звання – КМС України з карате; Спортивні досягнення: - переможець багатьох національних та міжнародних змагань; – Чемпіон України серед юніорів 2015 року. Освіта Національний університет "Одеська юридична академія" ступінь бакалавра, спеціалізація "право".
Кінська христина
Сучасні танці
КМС з художньої гімнастики, стаж роботи 5 років, освіта вища, «факультет фізичної культури та здоров'я людини».Тренер із сучасних танців.
Made on
Tilda