ПРО КЛУБ

LEADER SPORT FAMILY — це не просто спорт клуб, це яскравий і цікавий проект зі своєю індивідуальністю і атмосферою. Продуманий дизайн, функціональність кожної зони - одна з особливостей клубу.

Команда

Більше 15 досвідчених, висококваліфікованих тренерів завжди раді вам допомогти

Обладнання­

Ми працюємо з професійним американським обладнанням LifeFitness

Результат

Більше 20 видів групових сертифікованих програм
Наші тренери
 

Команда професіоналів LEADER SPORT FAMILY допоможе вам досягти поставлених цілей

<span style="font-weight: bold;">Кочергин Олександр</span><br>
Кочергин Олександр
Чемпіон світу з стронгмену 2018р до 110 кг, віце чемпіон світу 2019 до 110 кг. Неодноразовий чемпіон і прижер міжнародних стартів та чемпіонатів україни. Призер Арнольд Класік з стронгмену 2019США , Коламбус штат Огая. Бронзовий призер турніру Найсильніша Людина України 2019
<span style="font-weight: bold;">Ончуленко Настасія</span><br>
Ончуленко Настасія
Галас Іріна.🏆 Персональний тренер.🏆 Призер Чемпіонату України з бодібілдингу 2018.Досвід роботи - 3 роки.ЩО Я МОЖУ ВАМ ЗАПРОПОНУВАТИ ?: 

🔥 Розпишу харчування, спираючись на ваші бажані цілі. 

🔥 Розпишу тренування грунтуючись на ваших цілях. 

🔥 Допоможу схуднути без шкоди для здоров'я.🔥 Допоможу набрати м'язову масу на правильному харчуванні і регулярних тренуваннях🔥 Поставлю правильну техніку виконання вправ.🔥 Уважно стежу за тренувальним процесом від самого початку до самого кінця тренування, так що "втомитися" і "не доробити" на наших з Вами тренуваннях не вийти 


😜З ДОСЯГНЕНЬ:✔️ 2017 р Переможець проекту Power people - перша серед Чернівецьких атлетів в категорії фітнес бікіні.✔️ 2017 г. Ивано-Франковск - 🥉третья серед всіх ростових категорій.✔️ 2017 г. Киев. Чемпіонат України - 8-е місце серед всіх ростових категорій.До змагань по Фітнес бікіні 2018 р готувалася самостійно.✔️ 2018 г. Київ. Чемпіонат України - 🥉третье місце серед 25 учасниць своєї ростовой категорій, і 5 місце серед атлетів всіх ростових категорій.. 

<span style="font-weight: bold;">Байка Ніколета</span>
Байка Ніколета
Закінчила ЧНУ спеціальність Практична психологія. Тренерською діяльністтю займаюсь 6 років. 25 років.Чемпіонка Кубку Західної України з армліфтингу, срібна призерка Кубку Західної України з армрестлінгу та сили хвату, чемпіонка області з Армрестлінгу, двохразова чемпіонка області з Пауерліфтингу, призерка міжнародних змагань з армрестлінгу.
<span style="font-weight: bold;">Настасічук Тетяна</span>
Настасічук Тетяна
Інструктор групових програм,персональний тренер.Призер всеукраїнських хореографічних змагань. Сертифікований тренер з Пілатесу та Стретчінгу.
<span style="font-weight: bold;">Осадцив Денис</span><br>
Осадцив Денис
Освіта: вища, спеціальність "Фізична культура, спорт і валеологія" Звання: МС велоспорт Mountain Bike, МС велоспорт BMX, КМС велотуризм. Учасник чемпіонату Європи та світу. Переможець кубка Польщі. 20-ти разовий чемпіон України в 5-й видах велоспорту. У фітнесі 5 років з них 4 роки займаюся Кроссфітом, функціоналки і Мобільністю (розтяжки).
<span style="font-weight: bold;">Ольга Сернецька&nbsp;&nbsp;</span><br>
Ольга Сернецька  
Закінчила факультет фізичної культури і здоров'я людини. Магістр, червоний диплом. Майстер спорту з художньої гімнастики. Досвід роботи фітнес інструктором 13 років. Напрямки: силові заняття, пілатес, стрейтчінг, fitball.
<span style="font-weight: bold;">Піц Катерина</span><br>
Піц Катерина
Вища медична освіта, лікар-стоматолог. Фітнес тренер з 2006 року. Основний напрямок-функціональні тренування.
<span style="font-weight: bold;">Березовская-Якушева Алена</span><br>
Березовская-Якушева Алена
Ліцензування міжнародний інструктор KANGOOJUMPS. Інструктр по Cycle і Pole-Dance. Учасниця міжнародних фітнес конференцій і семінарів 
<span style="font-weight: bold;">Чорна Наталія</span><br>
Чорна Наталія
Вища медична освіта. Працюю викладачем в БДМУ. Кандидат в майстри спорту з художньої гімнастики, також закінчила циркову студію-акробат. У фітнесі 6 років, учасниця українських і міжнародних конвенцій і семінарів.
<span style="font-weight: bold;">Москалюк Іванна</span>
Москалюк Іванна
За освітою артист, викладач хореографічних дисциплін. Зараз навчаюся в Інституті йоги. Раніше працювала артистом балету в театрах і тематичних парках кордоном. Зараз викладаю йогу, танцювальні напрямки, стрейчинг та пілатес.
<span style="font-weight: bold;">Калістру Роман&nbsp;</span><br>
Калістру Роман 
Акробатика 18 років (професійно). Тренер по ХМА (Extreme martial arts tricking) екстремальні бойові мистецтва, трюки - досвід 5 років. Фіналіст Україна мае талант 2 сезон. Учасник проекту Танцюють всі 3 сезон (хореографія). 2 місце кубок України силовий фітнес за версією WBPF р Учасник проекту Big Bro. Напрямок: тренажерній зал
<span style="font-weight: bold;">Шородок Тетяна</span><br>
Шородок Тетяна
Шородок Тетяна (економічна освіта) більше 10 років займаюся хореографією, танцюю різноманітні стилі танців, брала участь і займала призові місця в республіканських і міжнародних конкурсах і семінарах. Креативна, цілеспрямована, запальна, відповідальна, професіонал свого напряму.
<span style="font-weight: bold;">Зеліско Наталія&nbsp;</span>
Зеліско Наталія 
ПрофесійнийХореограф, закінчила училище мистецтв та Київську академію керівних кадрів культури і мистецтв. Досвід роботи з дітьми 5 років з різними віковими категориями. Мої вихованці переможці на різних всеукраїнських конкурсах. 
<span style="font-weight: bold;">Кисельова Олена</span>
Кисельова Олена
Освіта: Академія управління персоналом, вища за фахом: Менеджмент. У йозі більше 10 років. Досвід роботи інструктором близько 7 років. Викладацька діяльність в пілатес і pole dance.
<span style="font-weight: bold;">Селявкина Яна</span>
Селявкина Яна
Сертифікований тренер тренажерної зали. Учасниця багатьох фітнес-конвенцій. Сертифікований учаснк “CrossFit school 2018”.
<span style="font-weight: bold;">Легун-Райлян Катерина</span>
Легун-Райлян Катерина
Вища технічна освіта, спортом займалася з раннього дитинства. З 2003 року почала викладати. Працюю в різних напрямках (кардіо, силові, функціональні, інтервальні) і з різним обладнанням (step, bosu, TRX, body bar, fit ball).

Дитячі групи

<span style="font-weight: bold;">Лазоренко Дмитро Миколайович</span>
Лазоренко Дмитро Миколайович
Головний тренер з боротьби дзюдо в Спортивному клубі «Лідер» з 2014 року.Спортивні звання:Майстер спорту з боротьби самбо;Майстер спорту з рукопашного бою;КМС з боротьби дзюдо;КМС з панкратіону.Освіта :  «Одеська юридична академія» та здобув кваліфікацію юриста.Навчання в ЧНУ ім. Ю. Федьковича, факультет фізичної культури та здоров`я людини, спеціальність «фізична культура і спорт», ОКР магістр.
<span style="font-weight: bold;">Шехтер Євгенія Сергіївна</span>
Шехтер Євгенія Сергіївна
Тренер з карате та кіндер спорту. Тренерська практика з 2015 року.Рівень спортивної кваліфікації - 1Дан ( чорний пояс ). Спортивне звання - кандидат в майстри спорту України з карате; Спортивні досягнення:- Переможець багатьох національних і міжнародних змагань;- Чемпіонка України 2015р. серед молоді до 21 року.Освіта:Національний Університет " Одеська Юридична Академія " ступінь магістра, спеціальність " право ".
<span style="font-weight: bold;">Карась Олександр Вячеславович</span>
Карась Олександр Вячеславович
Тренер з карате. Тренерська практика з 2016 р.Рівень спортивної кваліфікації - 1 Дан ( чорний пояс ). Спортивне звання - майстер спорту України з карате. Спортивні досягнення:- Переможець багатьох національних та міжнародних змагань. Освіта:Студент 4 курсу факультету Фізичної культури і спорту.
<span style="font-weight: bold;">Ончуленко Радіон Анатолійович</span>
Ончуленко Радіон Анатолійович
Тренер з карате.Тренерська практика з 2016 року.Рівень спортивної кваліфікації - 1 Дан ( чорний пояс ). Спортивне звання - КМС України з карате; Спортивні досягнення:- Переможець багатьох національних і міжнародних змагань; - Чемпіон України серед юніорів 2015року.Освіта:Національний Університет " Одеська Юридична Академія " ступінь бакалавра, спеціалізація "право".
<span style="font-weight: bold;">Ткачук Олександра</span>
Ткачук Олександра
Тренер по кіндер і гімнастика. Кандидат в майстри спорту з художньої гімнастики і карате. Спортивні досягнення: Переможець багатьох національних і міжнародних змагань з художньої гімнастики. Тренерська практика з 2017 р. Викладач з художньої гімнастики, ОФП для дітей і досвід в постановках в різних стилях танців: contemporary, vogue, класика і хореографія. Освіта: Студентка Педагогічного коледжу факультету фізичної культури і спорту. Горю тим чим займаюся і бажаю поділитися з усіма охочими.
<span style="font-weight: bold;">Чоботар Алексадр</span>&nbsp;
Чоботар Алексадр 
Тренер з Kinder Ball (дитячий футбол). Спортивні досягнення: Переможець національних і міжнародних змагань з футболу. Тренерська ліцензія UEFA Grassroots C (UEFA C). Учасник багатьох тренерських конференцій Polskiego Związku Piłki Nożnej, під егідою UEFA. Освіта: диплом бакалавра Kazimierz Wielki University in Bydgoszcz (Польща). Спеціальність: Журналістика та соціальна комунікація.Моє головне завдання розвинути здібності та навички будь-якого футболіста від початкового рівня до статусу професійного гравця. Я хочу, щоб чернівецький дитячий футбол став більш конкурентоспроможним! А діти отримували запрошення від клубів, про які вони мріяли!
<span style="font-weight: bold;">Клевчук Олег</span>
Клевчук Олег
Вихованець Крафта Юрія Рудольфовича. Футбольна кар'єра: Виступав у командах чемпіонату області та міста Чернівців: Фк "Хімік", Фк "Садгора", Фк "Автоплаза", Фк "Садгора регіони", Фк "Збруч" (Чемпіонат Тернопільської області), Фк "Золота скеля", Фк "Самопоміч", Фк "Бульвар", Фк "Фазенда", Фк "Ra-dent". Також виступав за команди районного рівня це такі як Фк "Веренчанка", Фк "Валя кузьміна", Фк Грозинці, Фк Слобода. Виступав у футзальних командах: Хімік, Золота Скеля, Корона, Leader. Тренерська кар'єра: Тренер Фк Хімік (Чемпіонат міста з футболу.) 2013 рр.Помічник тренера ФК Золота скеля (Чемпіонат міста з футболу.) 2015-2016 рр.Другий тренер ФК Radent (Чемпіонат Чернівецької області з футболу Вища ліга) 2018-2019Тренерська Футзальна кар'єра Фк Хімік (Чемпіонат міста з футзалу 2016)Фк Корона (Чемпіонат міста з футзалу 2017, 2018) Фк Корона (Міжрегіональні змагання2018)Фк Leader (Чемпіонат області з футзалу 2019).Наданий момент є тренером футзальної команди Leader яка грає в другій лізі футзалу України. І другим тренером Фк RadentМаю тренерську ліцензію С федерації футболу України. Закінчив тренерські курси. 
Тренер
Тренер

ГАЛЕРЕЯ


ЗАПИШИСЬ НА ГОСТЬОВИЙ ВІЗИТ* АБО ПРОБНЕ ЗАНЯТТЯ


* Гостьовий візит передбачає відвідини всіх зон клуб (Кроссфіт зона, кардіо зона, зона тренажери), а також групові заняття (за розкладом) та відвідування сауни - 200 грн.
* Пробне заняття для дорослих 120 грн (всі авторськи класи), крім KangooJump (250 грн).
* Пробне заняття для дітей безкоштовно (всі зони дитячого клубу).
Про клуб • Розклад • Послуги • Карти • Акції
Україна, м.Чернівці, вул. Суворова, 2-А
+38 (095) 843 00 00