Дитячий фітнес
  • Інноваційний метод
  • Розтяжка, спритність
  • Загальний розвиток та координація
  • Швидкий результат
ЩО ТАКЕ ДИТЯЧИЙ ФІТНЕС?
Це спортивні заняття, розроблені з урахуванням особливостей організму дитини і включають елементи аеробіки, оздоровчої гімнастики, плавання і навіть єдиноборств. Якщо тренування для дорослих призначені насамперед для вдосконалення тіла та зниження ваги, то основні завдання дитячих тренувань – це формування та закріплення основних рухових навичок, підвищення фізичної активності та, звичайно, зміцнення здоров'я.
Дитячий фітнес сприяє різнобічному розвитку. Діти тренують свою пам'ять та координацію, розвивають логічне мислення, підвищують швидкість реакції та концентрацію уваги. Також покращуються і фізичні навички. Розвивається витривалість, гнучкість та спритність. Тренування у нашому клубі дисциплінують дітей та вчать поважати себе та своє оточення. На тренуваннях Ваше чадо зможе виплеснути надлишок своєї енергії, який, до речі, нерідко сильно заважає під час навчання у школі та дитячому садку.
Ми щиро радіємо успіхам наших вихованців, як у стінах залу, так і за їх межами. Тому ми запрошуємо Вас та Вашого малюка на пробне безкоштовне заняття. Будьте сильними!
У чому переваги дитячого фітнесу?
1
Всебічний гармонійний розвиток вашої дитини
В основі тренувань лежить ігрова форма навчання та самостійне виконання вправ
2
Різноманітність вправ
Зазвичай, розроблена система тренувань передбачає виконання постійних вправ, які у своїй сумі дають необхідний результат.
3
Розвивається витривалість, гнучкість та спритність
Розтяжка, спритність, загальний розвиток та координація.
Made on
Tilda