ДИТЯЧИЙ ФІТНЕС 

Це спортивні заняття, розроблені з урахуванням особливостей організму дитини та включають в себе елементи аеробіки, оздоровчої гімнастики і навіть єдиноборств. Якщо тренування для дорослих призначені, в першу чергу, для вдосконалення тіла і зниження ваги, то основні завдання дитячих тренувань – це формування і закріплення основних рухових навичок, підвищення фізичної активності та, звичайно, зміцнення здоров'я.
Дитячий фітнес сприяє різнобічному розвитку. Діти тренують свою пам'ять і координацію, розвивають логічне мислення, підвищують швидкість реакції та концентрацію уваги. Також покращуються і фізичні навички. Розвивається витривалість, гнучкість та спритність. Тренування в нашому клубі дисциплінують дітей та вчать поважати себе та своє оточення. На тренуваннях Ваше чадо зможе виплеснути надлишок своєї енергію, який, до речі, нерідко сильно заважає при навчанні в школі та дитячому садку.
Ми щиро радіємо успіхам наших вихованці, як в стінах залу так і за їх межами. Тому ми запрошуємо Вас та Вашого малюка на пробне безкоштовне тренування. Будьте сильними! Будьте сучасними! Будьте Лідерами!


ЗАПИШИСЬ НА ГОСТЬОВИЙ ВІЗИТ* АБО ПРОБНЕ ЗАНЯТТЯ


* Гостьовий візит передбачає відвідини всіх зон клуб (Кроссфіт зона, кардіо зона, зона тренажери), а також групові заняття (за розкладом) та відвідування сауни - 200 грн.
* Пробне заняття для дорослих 120 грн (всі авторськи класи), крім KangooJump (250 грн).
* Пробне заняття для дітей безкоштовно (всі зони дитячого клубу).
Про клуб • Розклад • Послуги • Карти • Акції
Україна, м.Чернівці, вул. Суворова, 2-А
+38 (095) 843 00 00
Підтримка сайта - студія ЦУКАТ