CROSSFIT - КРОССФИТ

ЧОМУ САМЕ CROSSFIT LEADER FAMILY?

CROSSFIT LEADER FAMILY – клуб в якому є все що потрібно для досягнення найвищих результатів в спорті! Висококваліфіковані та професійні тренери нашого клубу є головною гордістю Чернівців та всієї Буковини, адже до складу нашого персоналу входять Заслужені Майстри спорту України.
Простота та комфорт. Ми любимо своїх клієнтів, тому наша CrossZone забезпечить максимальний комфорт та свободу для спортсменів під час тренування. Сучасний інвентар, добре організований простір і приємна компанія спеціалістів, які просто обожнюють свою справу.

ЯК ПРОХОДЯТЬ КРОСФІТ-ТРЕНУВАННЯ?

Кроссфіт можна описати як програму тренувань, що складається з функціональних вправ високої інтенсивності, які постійно варіюються. Мета методики формулюється як фізичний розвиток людини за такими напрямками як витривалість, сила, гнучкість, швидкість, координація, точність, а також швидкість адаптації до зміни навантажень. Кросфіт-тренування складаються із загальної розминки, розвиваючого блоку необхідних навичок і 10-20 хвилин високо інтенсивного тренінгу. Програма тренування за Кроссфіт методикою підходить для людей різного рівня підготовки.

ЯКІ ГОЛОВНІ ПЕРЕВАГИ ЗАНЯТЬ КРОСФІТОМ?

Одна з основних ідей Crossfit – це можливість застосування простих комплексів для будь-якої серйозно налаштованої на заняття людини, незалежно від її досвіду та рівня підготовки. Один і той самий підхід використовується в тренуваннях людьми з серцевими проблемами та  чемпіонами ММА на піку своєї кар'єри. Варіюється лише вага, навантаження та інтенсивність; суть програми залишається без змін.
Image alt

ХТО МОЖЕ ЗАЙМАТИСЬ КРОСФІТОМ?

Виконувати програми з кросфіту може КОЖНА фізично здорова людина. Кросфіт — це спорт, який робить людину більш сильною та витриваю. Тому він вимагає індивідуального та професійного підходу. Досвідченні тренери допоможуть визначити рівень ваших спортивних вмінь та грамотно підібрати цілі. Чи плануєте спробувати себе в Crossfit змаганнях? Чи просто будете займатись для загального покрашення своїх фізичних вмінь? Віддаєте перевагу індивідуальним чи груповим тренуванням? Бажаєте просто схуднути чи стати справжнім стронгменом? З усім цим вам допоможуть розібратись справжні професіонали, які грамотно підберуть методику та план тренувань.

ЯКІ РЕЗУЛЬТАТИ ВИ ОТРИМАЄТЕ ВІД КРОСФІТ ТРЕНУВАНЬ?

В комплексі використовуються навантаження, спрямовані на розвиток одразу декількох фізичних якостей, таких як сила, витривалість і спритність. У зв’язку з цим підготовку за системою Кросфіт зазвичай ділять на три складові частини: важка атлетика, гімнастика і кардіо. Дана система являє собою систему розвитку сили і загальної фізичної підготовки. У Кросфіті поєднуються різні вправи, мета яких – досягнення всіх рівнів фізичної підготовки в поєднанні з гармонійним розвитком всього тіла.
Основні переваги:
  1. Впливає на всі групи м'язів. Тренування Кроссфіт не ділиться на день рук або ніг;
  2. Програму тренувань можна змінювати навіть кожен день, тому через місяць або два вам не стане нудно;
  3. Витривалість організму підвищується;
  4. Поліпшується швидкість реакції, гнучкість всього тіла і координація рухів;
  5. Завдяки інтенсивним тренуванням, вам забезпечений щоденний викид ендорфінів, а це означає, що стресів в житті стане менше.


ЗАПИШИСЬ НА ГОСТЬОВИЙ ВІЗИТ* АБО ПРОБНЕ ЗАНЯТТЯ


* Гостьовий візит передбачає відвідини всіх зон клуб (Кроссфіт зона, кардіо зона, зона тренажери), а також групові заняття (за розкладом) та відвідування сауни - 200 грн.
* Пробне заняття для дорослих 120 грн (всі авторськи класи), крім KangooJump (250 грн).
* Пробне заняття для дітей безкоштовно (всі зони дитячого клубу).
Про клуб • Розклад • Послуги • Карти • Акції
Україна, м.Чернівці, вул. Суворова, 2-А
+38 (095) 843 00 00
Підтримка сайта - студія ЦУКАТ