Crossfit - Кросфіт
  • Інноваційний метод тренувань
  • Професійне обладнання
  • Повна обробка всіх м'язів
  • Швидкий результат
ЩО ТАКЕ CROSSFIT?
CrossFit можна описати як програму тренувань, що складається з функціональних вправ високої інтенсивності, що постійно варіюються. Мета методики формулюється як фізичний розвиток людини за такими напрямами як: витривалість, сила, гнучкість, швидкість, координація, точність, а також швидкість адаптації до зміни навантажень. Кросфіт-тренування, які складаються із загальної розминки, розвиваючого блоку необхідних навичок та 10-20 хвилин високо інтенсивного тренінгу. Програма тренування за CrossFit методикою підходить для людей різного рівня підготовки. Leader Sport Family – клуб, в якому є все, що потрібно для досягнення високих результатів у спорті! Висококваліфіковані та професійні тренери нашого клубу є головною гордістю Чернівців та усієї Буковини, адже до складу нашого персоналу входять Заслужені Майстри спорту України.
Простота та комфорт. Ми любимо своїх клієнтів, тому наша CrossZone забезпечить максимальний комфорт та свободу для спортсменів під час тренування. Сучасний інвентар, добре організований простір та приємна компанія фахівців, які просто люблять свою справу.

У чому переваги CROSSFIT?
1
Універсальність
Кросфіт не має спеціальності. Мультисуставні вправи, вправи зі своєю вагою, складові тренування, поєднують у собі силові та кардіо-тренування.
2
Різноманітність вправ
Зазвичай, розроблена система тренувань, передбачає виконання постійних вправ, які у своїй сумі дають необхідний результат. Тільки монотонне виконання тих самих завдань швидко набридає, що часто стає причиною відмови від тренувань. Кроссфіт відрізняється великим вибором тренувань, які не тільки можна, але і потрібно міняти!
3
Зростання м'язів
Тут так само впирається в універсальність кросфіт-тренувань. Адже інтенсивно працюючи над усіма групами м'язів, Ви досягаєте поставленої мети легко. Тим більше що, що люди які займаються кроссфітом, не ставлять собі за мету розкачати м'язи до величезних розмірів, як бодібілдери, або досягти максимальної сили, наприклад, в руках.
4
Підвищення рівня здоров'я
Тут важливо враховувати інтенсивність навантажень. Якщо Ви не женетеся за максимально швидким досягненням поставленої мети, то варто дотримуватися програми тренувань із середніми навантаженнями. Так Ви триматимете себе у формі та тонусі постійно, що сприятливо позначається на здоров'ї.
5
При заняттях кроссфітом у роботу включені всі групи м'язів
Перелік вправ більш ніж різноманітний: біг, веслування, присідання, віджимання, стрибки, підтягування та інше.
6
Кросфіт допомагає інтенсивному спалюванню жиру.
Made on
Tilda