Академія єдиноборств
  • Найкращі тренера
  • Розтяжка, спритність
  • Загальний розвиток та координація
  • Швидкий результат
ЩО ТАКЕ АКАДЕМІЯ ЄДИНОБОРСТВ?
Академія єдиноборств - це спеціальні класи, які були створені, щоб допомагати атлетам добиватися швидкого та впевненого результату у таких видах спорту, як: карате, дзюдо та кікбоксинг. Академія єдиноборства Leader Sport Family – це місце, де бойові мистецтва знаходять своїх поціновувачів та справжніх чемпіонів. Наша мета – розвивати бойові мистецтва у Чернівцях та досягати високих цілей на світовій спортивній арені.
У чому переваги?
1
КАРАТЕ
Спортивний клуб "Leader" прославився не лише на території України, а вже далеко за її межами завдяки карате. Карате - олімпійський вид спорту, тому основною метою СК Leader є виростити олімпійського чемпіона.
За більш ніж 10 років своєї плідної роботи клуб виховав: віце-чемпіона світу, бронзового призера Європейських ігор та молодіжного Чемпіонату Європи, переможців юнацьких та дорослих Premier League, учасників та призерів багатьох міжнародних турнірів, Заслужених майстрів спорту України.
2
ДЗЮДО
Дзюдо — одне з найвідоміших японських бойових мистецтв, засноване переважно на захватах, заломах та кидках. На відміну від більшості західних видів боротьби, які роблять ставку на власну силу борця, основою дзюдо є принцип максимального використання сили противника.
Повернення цього виду спорту на домінуючі позиції є головним завданням, яке ставлять перед маленьким вихованцям у СК "Leader". Заняття дзюдо розвивають силу, витривалість, швидкість, розважливість дій, пластику, гнучкість, координацію рухів та аналітичне мислення. У клубі ставлять за мету перемагати на всеукраїнському та міжнародному рівні та виховати учасників Олімпійських ігор з дзюдо.
3
КІКБОКСИНГ
Кикбоксинг — вид спорта, в котором сочетаются техника и правила бокса с приемами восточных единоборств (удары ногами, подсечки, броски и т.д.). В широком смысле слова кикбоксингом— это микс различных боевых единоборств, правила которого позволяют удары руками и ногами с использованием экипировки и боксерских перчаток.
Сейчас кикбоксинг для детей считают одним из самых доступных боевых искусств. Этот вид спорта помогает им стать сильнее и выносливые. У детей энергии достаточно много, но им часто не хватает активного взаимодействия со сверстниками, они не имеют возможности играть в активные игры. Кроме того, этот вид спорта позволяет сформировать в характере ребенка тот самый «стержень», который будет помогать ему бороться с трудностями.
Made on
Tilda