АКАДЕМІЯ ЄДИНОБОРСТВ

Універсальним методом розвитку фізичних і особистісних якостей дитини є бойові мистецтва. Академія єдиноборств – це спеціальні класи, які були створені, щоб допомагати атлетам домагатися швидкого і впевненого результату в таких видах спорту, як: карате, дзюдо та кікбоксинг. Академія єдиноборства Leader Sport Family – це місце, де бойові мистецтва знаходять своїх поціновувачів та справжніх чемпіонів. Наша мета – розвивати бойові мистецтва в Чернівцях і досягати найвищих цілей на світовій спортивній арені.

КАРАТЕ

На сьогоднішній день карате – це симбіоз військових східних традицій і спортивної мотивації. Спортивний клуб „Leader” здобув славу не тільки на території України, а вже далеко за її межами, власне завдяки карате. Карате – олімпійський вид спорту, тому основною цілю СК „Leader” є виростити Олімпійського чемпіона. За понад ніж 10 років своєї плідної праці клуб виховав: віце-чемпіона світу, бронзового призера Європейських ігор та молодіжного Чемпіонату Європи, переможців юнацьких та дорослих Premier League, учасників та призерів багатьох міжнародних турнірів, Заслужених майстрів спорту України.
У нас працює кілька різних вікових груп спортсменів, можна підібрати зручний час занять під керівництвом досвідчених тренерів. Створені всі умови для тренувального процесу, починаючи від зручних роздягалень з душем до повністю обладнаного всім необхідним залу.
Ми не просто обіцяємо — ми гарантуємо прекрасний фізичний розвиток юних спортсменів.

ДЗЮДО

Дзюдо – одне з найвідоміших японських бойових мистецтв, засноване переважно на захопленнях, заломах і кидках. На відміну від більшості західних видів боротьби, що роблять ставку на власну силу борця, в основу дзюдо покладений принцип максимального використання сили супротивника. 
Повернення цього виду спорту на домінуючі позиції – в СК «Лидер» є головним завданням, яке ставлять перед маленьким вихованцям.  Заняття дзюдо розвивають силу, витривалість, швидкість, розважливість дій, пластику, гнучкість, координацію рухів і аналітичне мислення. В клубі ставлять за мету перемагати на всеукраїнському та міжнародному рівні та виховати учасників Олімпійських ігор з дзюдо.
Навчання дзюдо відбувається поетапно: від простого до складного. Кінцева мета - участь у змаганнях, що само по собі є потужним мотивуючим фактором, загартовують характер.

КІКБОКСИНГ

Кікбоксинг – вид спорту, в якому поєднуються техніка і правила боксу з прийомами східних єдиноборств (удари ногами, підсічки, кидки і т.д.). У широкому сенсі слова кікбоксингом – це мікс різних бойових єдиноборств, правила якого дозволяють удари руками і ногами з використанням екіпіровки та боксерських рукавичок.
Зараз кікбоксинг для дітей вважають одним з найбільш доступних бойових мистецтв. Цей  вид спорту допомагає їм стати сильнішими і спритними. У дітей енергії досить багато, але їм часто бракує активної взаємодії з ровесниками, вони не мають можливості грати в активні ігри. Крім того, цей вид спорту дозволяє сформувати в характері дитини той самий «стержень», який допомагатиме йому боротися з труднощами.
Щоб домогтися успіху потрібно займатися у найкращих тренерів. У нашому клубі працюють саме такі майстри. Вони здатні домогтися успіху, займаючись з людьми, що мають різний рівень підготовки.ЗАПИШИСЬ НА ГОСТЬОВИЙ ВІЗИТ* АБО ПРОБНЕ ЗАНЯТТЯ


* Гостьовий візит передбачає відвідини всіх зон клуб (Кроссфіт зона, кардіо зона, зона тренажери), а також групові заняття (за розкладом) та відвідування сауни - 200 грн.
* Пробне заняття для дорослих 120 грн (всі авторськи класи), крім KangooJump (250 грн).
* Пробне заняття для дітей безкоштовно (всі зони дитячого клубу).
Про клуб • Розклад • Послуги • Карти
Україна, м.Чернівці, вул. Суворова, 2-А
+38 (095) 843 00 00
Підтримка сайта - студія ЦУКАТ