АКАДЕМІЯ ДИТЯЧОГО ФУТБОЛУ


ФУТБОЛЬНА АКАДЕМІЯ LEADER

Футбольна академія Leader – це не тільки зручне місце розташування, комфортне спортивне приміщення, кваліфіковані наставники, індивідуальний підхід до кожної дитини, щасливі діти та їх батьки! Ми відрізняється від звичнайних футбольних шкіл. Ми даємо дитині набагато більше, ніж просто вміння грати в футбол. За допомогою футболу, як інструменту навчання, у нас ваш малюк зможе розвинути в собі лідерські якості, дисципліну, навчиться командній взаємодії, стане цілеспрямованим, знайде нових друзів і зможе пройти повну соціальну адаптацію.

ЧОМУ САМЕ НАШ КЛУБ?

Ми створюємо всі умови для комфорту і радості наших дітей. Зручний футбольний зал, який обладнаний згідно з усіма європейськими стандартами для роботи з дітьми дошкільного віку, з професійним інвентарем від найкращих закордонний виробників та штучним покриттям, яке допомагає уникнути травм.
Перш за все ми дбаємо про якість підготовки та комфорт дитини. Починаючи від створення навчальних методик та висококласної підготовки тренерів, закінчуючи позитивним та індивідуальним ставленням до особистості кожної дитини. Кожні тато і мама обов’язково хочуть пишатися своєю дитиною! Тому ми не тільки допомагаємо сформувати характер, виховати особистість, розвинути інтелектуальні здібності та навчити керувати своїми емоціями, а й прагнем наповнити серця  щастям та гордістю за вашу дитину.

З ЯКОГО ВІКУ ДИТИНА МОЖЕ ЗАЙМАТИСЬ У НАС?

Програма Kinder Ball  розрахована для дітей віком від 3 до 7 років. Згідно з європейськими методами підготовки, це найкращий вік для початку занять футболом. Саме в ранньому віці у дитини починає формуватися характер і основи особистості, тому регулярні заняття в нашому клубі – це не тільки запорука міцного здоров’я і чудового самопочуття, але й гарний фундамент для досягнення поставлених цілей вже в дорослому віці. Дуже важливо розпочати ще в дитячому віці. Чим раніше, тим краще. Тренування проходять під наглядом кваліфікованого тренера, в групах займається до 12 осіб. Тривалість тренування від 45 до 60 хвилин.

ЯКІ ПЕРЕВАГИ ФУТБОЛУ?

Тренуваня з футболу зміцнюють здоров'я, покращує фізичну форму та психічну стійкість дитини. Футбол розвиває концентрацію та впевненість у собі, вчить взаємодії з іншими людьми, дисциплінує та розвиває впевненість у собі та водночас приносить неабияке задоволення. Оскільки це найпопулярніший вид спорту не тільки в нашій країні, а й у всьому світі. 

НАША СПОРТИВНА МЕТОДИКА?

Наша медотика відрізняється від інших тим, що вона відмінно поєднує в собі вправи для загального розвитку дитини та спеціалізовані базові футбольні навички, які  поступово відкриють для малюка чудовий "світ футболу".
Варто також пам'ятати, що найбільш ефективне тренування – це тренування, яке ідеально допасоване до віку і здібностей дитини.  Методика наших тренування – це поєднаня особливостей українського футболу з основими європейськими методик розвитку та навчання дошкільнят з допомогою футболу. 
Наш рецепт успіху простий. Ми поєднуєм хороший настрій з професійним і відповідальним відношенням до справи. Дитина не може і не мусить відразу ставати професійним футболістом.  


ЗАПИШИСЬ НА ГОСТЬОВИЙ ВІЗИТ* АБО ПРОБНЕ ЗАНЯТТЯ


* Гостьовий візит передбачає відвідини всіх зон клуб (Кроссфіт зона, кардіо зона, зона тренажери), а також групові заняття (за розкладом) та відвідування сауни - 200 грн.
* Пробне заняття для дорослих 120 грн (всі авторськи класи), крім KangooJump (250 грн).
* Пробне заняття для дітей безкоштовно (всі зони дитячого клубу).
Про клуб • Розклад • Послуги • Карти • Акції
Україна, м.Чернівці, вул. Суворова, 2-А
+38 (095) 843 00 00
Підтримка сайта - студія ЦУКАТ