Академія дитячого футболу
  • Інноваційний метод
  • Розтяжка, спритність
  • Загальний розвиток та координація
  • Зручний футбольний зал
ДИТЯЧА ФУТБОЛЬНА АКАДЕМІЯ LEADER
Футбольна академія Leader – це не тільки зручне місце розташування, зручне спортивне приміщення, кваліфіковані наставники, індивідуальний підхід до кожної дитини, щасливі діти та їхні батьки! Ми відрізняємось від звичних футбольних шкіл. Ми даємо дитині набагато більше, ніж просто вміння грати у футбол. За допомогою футболу, як інструменту навчання, у нас ваш малюк зможе розвинути у собі лідерські якості, дисципліну, навчиться командної взаємодії, стане цілеспрямованим, знайде нових друзів та зможе пройти повну соціальну адаптацію.
Футбольна академія Leader
1
Зручний футбольний зал, обладнаний відповідно до всіх європейських стандартів.
Насамперед, ми дбаємо про якість підготовки та комфорт дитини. Починаючи від створення навчальних методик та висококласної підготовки тренерів, закінчуючи позитивним та індивідуальним ставленням до особи кожної дитини. Кожен тато та мама обов'язково хочуть пишатися своєю дитиною! Тому ми не лише допомагаємо сформувати характер, виховати особистість, розвинути інтелектуальні здібності та навчити керувати своїми емоціями, а й прагнемо наповнити серця щастям та гордістю за вашу дитину.
2
З ЯКОГО ВІКУ ДИТИНА МОЖЕ ЗАЙМАТИСЯ У НАС?
Програма Kinder Ball розрахована для дітей віком від 3 до 7 років. Відповідно до європейських методів підготовки, це найкращий вік для початку занять футболом. Саме в ранньому віці у дитини починає формуватися характер та основи особистості, тому регулярні заняття в нашому клубі – це не лише запорука міцного здоров'я та відмінного самопочуття, а й добрий фундамент для досягнення поставленої мети вже у дорослому віці. Дуже важливо розпочати ще у дитячому віці. Що раніше, то краще. Тренування проходять під наглядом кваліфікованого тренера, у групах займається до 12 осіб. Тривалість тренування від 45 до 60 хвилин.
3
ЯКІ ПЕРЕВАГИ МАЄ ФУТБОЛ?
Тренування з футболу зміцнює здоров'я, покращує фізичну форму та психічну стійкість дитини. Футбол розвиває концентрацію та впевненість у собі, вчить взаємодії з іншими людьми, дисциплінує та розвиває впевненість у собі та одночасно приносить величезне задоволення. Оскільки це найпопулярніший вид спорту не лише у нашій країні, а й у всьому світі.
4
НАША МЕТОДИКА
Наша методика відрізняється від інших тим, що вона відмінно поєднує в собі вправи для загального розвитку дитини та спеціалізовані базові футбольні навички, які поступово відкриють вашому малюкові чудовий світ футболу.
Слід також пам'ятати, що найбільш ефективне тренування - це тренування, ідеально підібране до віку та здібностей дитини. Наш рецепт успіху простий. Ми об'єднуємо гарний настрій із професійним та відповідальним ставленням до справи. Дитина не може і не повинна одразу ставати професійним футболістом. Тому наш спортивний клуб пропонує Вам прийти зі своєю дитиною на перше ознайомче заняття і перевірити здібності свого малюка. Можливо, саме у Вас вдома росте другий Шевченко!

Made on
Tilda